HISTORIA TEJ RODZINNEJ FIRMY SIĘGA AŻ 1989 ROKU

Marka zbudowany.pl powstała w 2023 roku i należy do firmy HYDROBUD, która swoje początki datuje na 1989 rok. Głównym przedmiotem działalności tej firmy były usługi wodno-kanalizacyjne oraz drogowe, wykonywane w promieniu 50 km od Kutnia. Do dziś firma systematycznie się rozwija czego dowodem jest nasz sklep internetowy. W 1999 roku powstała firma HYDROBUD I , której celem pierwotnie było zaopatrywanie w materiały budowlane budów i inwestycji w powiecie kutnowskim. 2013 rok to olbrzymi skok w rozwoju naszego rodzinnego kombinatu, a chodzi oczywiście o firmę GOLD-TRADE sp. z o.o., która swoim zasięgiem oferuje materiały budowlane między innymi na rynkach: Łódź, Warszawa, Częstochowa czy Kraków, czyli w miejscach posadowienia swoich oddziałów. Pandemia oraz spostrzeżenia to w jakim kierunku zmierza handel skłoniły nas do zawiązania w 2021 roku kolejnego podmiotu specjalizującego się w bezpośredniej sprzedaży internetowej. SklepyGT – bo o tej spółce mowa to platforma internetowa, sprzedająca materiały budowlane i wykończeniowe za pośrednictwem sklepów internetowych (izolacjeGT, kostkaGT, muryGT, kominyGT, dachyGT, kominkiGT, ogrodzeniaGT). Uprawiając tzw. „dropshipping” jesteśmy w stanie dostarczyć błyskawicznie towar, nie magazynując go, a tym samym obniżając koszty jego zakupu. I na deser rok 2022, czyli my budujemy Ty mieszkasz. Chodzi oczywiście o firmę deweloperską DevelopmentGT , która buduje mieszkania w Kutnie o podwyższonym standardzie. Można by rzecz, że kompleksowość mamy w genach. Zbudowany.pl – to tu zostaniesz kompleksowo obsłużony i z całą pewnością wyjdziesz zbudowany.

POSTAW NA NAS

Biorąc pod uwagę naszą historię możesz być pewien, że dołożymy wszelkich starań abyś czuł się w naszym sklepie wyjątkowo. Jako rodzinny holding posiadamy dostęp do większości materiałów budowlanych, oczywiście w najniższych cenach, które chętnie przełożymy właśnie na Ciebie.

Kupuj u nas materiały budowlane w myśl zasady:

„My kupujemy dużo i często, Ty kupujesz tanio i dobrze”

Hola hola ktoś powie. Cena, ceną, ale kto mi dostarczy towar?

Śpieszymy odpowiedzieć na to pytanie. Otóż zarządzamy szeroką bazą transportową i zatrudniamy wysokiej klasy spedytorów. Ktoś wspomniał coś o niskiej cenie? To będzie jeszcze niższa. Dzięki własnym autom, jeszcze taniej możemy Ci dostarczyć materiały budowlane na Twój wymarzony dom lub materiały do remontu, gdy już posiadasz własne gniazdo. A wszystko to oczywiście na czas. Jesteśmy pewni to czego co mówimy, ponieważ każdego tygodnia nasz dział logistyki dostarcza ponad 100 aut materiałów budowlanych. Są to zarówno dostawy bezpośrednie jak dostawy na nasze składy. Zdumiony? Zapewniamy:

  • możliwość transportu towarów o tonażu do 24 ton i mniejszych
  • transport materiałów budowlanych na terenie całej Europy oraz rozładunek
  • przede wszystkim bezpieczeństwo i terminowość dostaw

Wisienka na torcie, czyli nasi doradcy.

U nas możesz liczyć na szerokie doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich dla Ciebie materiałów budowlanych. Od nas musisz wyjść zbudowany.

Zapraszamy do współpracy inwestorów indywidualnych, wykonawców, a także deweloperów

Szybka dostawa

Kurier, transport własny, indywidualne kalkulacje

Szeroki wybór asortymentu

Od nas wyjdziesz zbudowany

Bezpieczne zakupy online

Szybko, prosto pod Twoje drzwi

Fachowe doradztwo

W doborze odpowiednich materiałów

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz używanie cookies, zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki internetowej.