Wysokiej jakości wiertło SDS plus do betonu zbrojonego RAWLPLUG

27,16 zł
Wiertło SDS Rebardrill polskiej marki Rawlplug to wysokiej jakości produkt wykonany ze stali. Wiertło SDS do betonu zbrojonego Rebardrill ma trzy powierzchnie odciągu urobku oraz specjalny kształt, dzięki czemu wyprowadzanie pyłu jest znacznie łatwiejsze.
Średnica : 10mm
Długość całkowita : 160mm
Długość robocza : 100mm
Beton : Tak
Beton zbrojony : Tak
Kamień naturalny : Tak
Cegła pełna : Tak
Drewno : Nie
Ilość
Dodaj do obserwowanych
Ostatnie sztuki w magazynie.

2 szt.
Wiertło SDS Rebardrill polskiej marki Rawlplug to wysokiej jakości produkt wykonany ze stali o specyfikacji 34CrNiMo6. Charakteryzuje się głębokim osadzeniem i monolityczną płytką widii, co wpływa na ponadprzeciętną wytrzymałość i trwałość. Wiertło SDS do betonu zbrojonego Rebardrill ma trzy powierzchnie odciągu urobku oraz specjalny kształt, dzięki czemu wyprowadzanie pyłu jest znacznie łatwiejsze. 

Wiertło SDS do betonu zbrojonego REBARDRILL - zastosowanie

Wiertło SDS Rebardrill jak sama nazwa wskazuje przeznaczone jest do betonu zbrojonego. Wiercenie w betonie zbrojonym jest możliwe dzięki płytce widii o kącie natarcia 135, a punkt centrujący wpływa na szybkie wiercenie bez ryzyka ślizgania się wiertła. Trzy symetrycznie rozmieszczone krawędzie tnące pozwalają uzyskać perfekcyjnie proste odwierty. Międzynarodowy certyfikat Sicher Safe jest potwierdzeniem osiowości i cylindryczności wykonanych otworów. 

Gdzie kupić wiertło SDS do betonu zbrojonego REBARDRILL?

Szukasz wiertła SDS do betonu zbrojonego Rebardrill w niskiej cenie? Sprawdź ofertę naszej hurtowni internetowej zbudowany.pl i wybierz najkorzystniejszą ofertę na rynku. Posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju wierteł najbardziej cenionych marek w bardzo przystępnych cenach. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i już dziś zamów wiertło SDS do betonu zbrojonego Rebardrill najtaniej i z możliwością zorganizowania szybkiej dostawy do Twojego domu, firmy lub warsztatu. 
RT-SDSR-10/160
2 szt.

Specyficzne kody

EAN13
5906675046099
Nowość

2 innych produktów w tej samej kategorii:

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz używanie cookies, zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki internetowej.