Wysokiej jakości wiertło SDS plus do bezudarowego wiercenia w materiałach ceramicznych RAWLPLUG

35,99 zł
Wiertło SDS bezudarowe do pustaków ceramicznych i betonowych Brickdrill znanej marki Rawlplug zapewnia osiowość i cylindryczność otworów, co potwierdza międzynarodowy certyfikat Sicher Safe.
Średnica : 10mm
Długość całkowita : 260mm
Długość robocza : 200mm
Drewno : Nie
Gazobeton : Tak
Pustak ceramiczny : Tak
Dachówka/Ceramika : Tak
Ilość
Dodaj do obserwowanych
Ostatnie sztuki w magazynie.

3 szt.
Wiertło SDS bezudarowe do pustaków ceramicznych i betonowych Brickdrill znanej marki Rawlplug zapewnia osiowość i cylindryczność otworów, co potwierdza międzynarodowy certyfikat Sicher Safe. Wiertło SDS bezudarowe Brickdrill wykonano z najwyższą starannością ze stali o specyfikacji 34CrNiMo6, dzięki czemu jest wyjątkowo trwałe i wytrzymałe. Dużą odporność podczas pracy gwarantuje poddanie wiertła obróbce cieplnej, dzięki czemu twardość stali wynosi 52 HRC. Wiertło SDS bezudarowe do pustaków ceramicznych i betonowych Brickdrill ma długie wymiary, co pozwala wiercić otwory przez izolację

Czym się wyróżnia wiertło SDS bezudarowe do pustaków ceramicznych i betonowych BRICKDRILL?

Wiertło SDS bezudarowe Brickdrill charakteryzuje się kątem płytki widii o kącie natarcia 120°, co wpływa na możliwość wykonywania precyzyjnych otworów bez niszczenia materiału. Wiertło SDS bezudarowe Brickdrill wyróżnia się krótkim uzwojeniem, które umożliwia odciąg pyłu pomiędzy szczelinami bloczków ceramicznych i pustaków betonowych. Wysokiej jakości wiertło Brickdrill to gwarancja ponadprzeciętnej trwałości i idealnie prostych otworów. 

Wiertło SDS bezudarowe do pustaków ceramicznych i betonowych BRICKDRILL - ceny, gdzie kupić online?

Wiertło SDS do bezudarowego wiercenia w budowlanych materiałach ceramicznych Brickdrill znajdziesz w naszej hurtowni budowlanej online zbudowany.pl. W naszej ofercie dostępne są wiertła SDS bezudarowe najtaniej na rynku i z szybką dostawą w dowolne miejsce w kraju. Porównaj ceny wiertła SDS Brickdrill i skorzystaj z najlepszej okazji. W razie pytań lub wątpliwości możesz liczyć na wsparcie naszych doradców. 
RT-SDSB-10/260
3 szt.
Nowość

2 innych produktów w tej samej kategorii:

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz używanie cookies, zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki internetowej.