Wspornik łaty kalenicowej BRAAS 40/260mm

2,27 zł
Uchwyt, wspornik łaty kalenicowej gwóźdź 260 mm - Produkt cenionej marki przeznaczony jest do dachów skośnych wentylowanych.
Ilość
Dodaj do obserwowanych

985 szt.

Uchwyt, wspornik łaty kalenicowej - gwóźdź 260 mm

Uchwyt, wspornik łaty kalenicowej gwóźdź 260 mm dostępny jest w różnych rozmiarach, co wpływa na wszechstronne zastosowanie. Produkt cenionej marki przeznaczony jest do dachów skośnych wentylowanych. Uchwyt, wspornik łaty kalenicowej 260 mm jest elementem poziomującym i mocującym łatę kalenicową, który ułatwia montaż gąsiora kalenicowego. Wysokiej jakości wspornik łaty kalenicowej znajdziesz w hurtowni online zbudowany.pl w niskiej cenie. 

Uchwyt, wspornik wspornik łaty kalenicowej - gwóźdź 260mm - właściwości

Uchwyt, wspornik łaty kalenicowej gwóźdź 260 mm wykonano z wysokiej jakości stali ocynkowanej, co wpływa na wysoką trwałość. Produkt wyróżnia się odpornością na działanie zmiennych temperatur, promieniowanie UV, a także na pęknięcia i procesy starzenia. Uchwyt, wspornik łaty kalenicowej gwóźdź 260 mm jest bardzo łatwy w montażu i wpływa na szybką instalację łaty kalenicowej. Polecany przez specjalistów. 

Gdzie kupić uchwyt, wspornik łaty kalenicowej - gwóźdź 260mm?

Uchwyt, wspornik łaty kalenicowej gwóźdź 260 mm możesz zamówić bez wychodzenia z domu w naszej hurtowni internetowej. Zapewniamy szeroki wybór akcesoriów dachowych najbardziej cenionych producentów, konkurencyjne ceny i szybką realizację zamówień. Na zbudowany.pl kupisz wspornik do łaty kalenicowej gwóźdź 260 mm najtaniej na rynku z dostawą w dowolne miejsce w kraju. Sprawdź cennik akcesoriów dachowych i już dziś skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojej inwestycji. 

20003930
985 szt.

Opis

Materiał
Stal ocynkowana
Długość
260mm
Szerokość uchwytu
40mm
Nowość

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz używanie cookies, zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki internetowej.