Papier ścierny w arkuszach 280x230

0,60 zł
Papier ścierny p60 w arkuszach jest uniwersalnym narzędziem do ręcznego szlifowania powierzchni drewnianych. Charakteryzuje się spoiwem z żywicy syntetycznej, ziarnem z elektrokorundu oraz pełnym nasypem.
Rozmiar : 280x230mm
Podłoże : Papier
Otwory odpylające : Nie
Gramatura : 60
Ilość
Dodaj do obserwowanych

25 szt.
Papier ścierny p60 w arkuszach

Papier ścierny p60 w arkuszach jest uniwersalnym narzędziem do ręcznego szlifowania powierzchni drewnianych. Charakteryzuje się spoiwem z żywicy syntetycznej, ziarnem z elektrokorundu oraz pełnym nasypem. Papier ścierny p60 doskonale dopasowuje się do szlifowanej powierzchni, co wpływa na skrócenie czasu pracy i satysfakcjonujące efekty. Papier ścierny p60 w arkuszach należy do powszechnie stosowanych materiałów ściernych.

Do czego służy papier ścierny p60 w arkuszach?

Papier ścierny p60 w arkuszach przeznaczony jest do ręcznej obróbki drewna. Może być stosowany do drewna o różnej twardości, a także do powierzchni drewnianych pokrytych warstwą farby lub lakieru. Papier ścierny p60 w arkuszach polecany jest także do szlifowania szpachli. Produkt o szerokim zastosowaniu jest chętnie wybierany przez amatorów i specjalistów. 

Papier ścierny p60 w arkuszach - ceny, gdzie kupić?

Papier ścierny p60 w arkuszach znajdziesz w szerokiej ofercie naszej hurtowni internetowej. Możesz zamówić papier ścierny p60 w arkuszach najtaniej na rynku z dostawą w dowolne miejsce w kraju. Na zbudowany.pl dostępne są materiały ścierne znanych marek w bardzo przystępnych cenach. Sprawdź opinie naszych klientów i porównaj ceny papieru ściernego p60 w arkuszach i skontaktuj się z naszymi doradcami telefonicznie lub mailowo. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą zorganizować dostawę do Twojego domu, warsztatu lub biura. 
49091
25 szt.
Nowość

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Dostępny: 14 Dostępny w magazynie
Płótno ścierne p80 w arkuszach polecane jest do ręcznej lub maszynowej obróbki różnego rodzaju podłoży. Charakteryzuje się wysoką elastycznością i pełnym nasypem. Płótno ścierne p80 w arkuszach ma spoiwo z żywicy syntetycznej  i ziarno z elektrokorundu.

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz używanie cookies, zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki internetowej.