Klej montażowy TYTAN Professional FIZ2 GT MINI 30g biały

3,30 zł
Klej montażowy biały Tytan Fix2 GT Mini 33g. Doskonała przyczepność i wysoka elastyczność. Szybki chwyt i przyspieszony czas utwardzania.
Ilość
Dodaj do obserwowanych
Ostatnie sztuki w magazynie.

3 szt.
Klej montażowy biały TYTAN FIX2 GT MINI 33g - właściwości

Klej montażowy biały Tytan Fix2 GT Mini 33g to nowoczesny preparat na bazie polimerów hybrydowych. Klej w postaci gęstej pasty w kolorze białym wyróżnia się pełną wytrzymałością po 3 godzinach i możliwością dociążenia już po 30 minutach od zastosowania. Produkt polskiej marki jest odporny na działanie promieniowania UV i zmienne warunki atmosferyczne. Klej montażowy biały Tytan Fix2 GT Mini 33g jest neutralny chemicznie, dzięki czemu nie odbarwia i nie niszczy delikatnych powierzchni, nie powoduje również korozji. Nowoczesny klej montażowy może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz budynków, w tym także do wilgotnych powierzchni.

Klej montażowy biały TYTAN FIX2 GT MINI 33g - zastosowanie

Klej montażowy biały Tytan Fix2 GT Mini 33g to innowacyjny produkt o wszechstronnym zastosowaniu. Polecany jest do klejenia takich materiałów jak: stal nierdzewna i ocynkowana, drewno, szkło, wełna mineralna, beton, kamień naturalny, cegła, korek, PVC, gips, styropian, ceramika i porcelana. Klej montażowy sprawdzi się także w przypadku elementów dekoracyjnych, mebli, armatury sanitarnej. Klej montażowy biały Tytan Fix2 GT Mini 33g znajduje swoje zastosowanie również w łączeniu elementów konstrukcji poddawanych wibracjom. 

Gdzie kupić klej montażowy biały TYTAN  FIX2 GT MINI 33g?

Klej montażowy biały Tytan Fix2 GT Mini 33g możesz kupić w hurtowni internetowej zbudowany.pl w wyjątkowo korzystnej cenie. Zapewniamy profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo oraz szybką realizację zamówień, co potwierdzają pozytywne opinie naszych klientów. W naszej hurtowni online znajdziesz klej montażowy Tytan Fix2 GT Mini 33g oraz bogatą ofertę chemii budowlanej wiodących producentów w najniższych cenach na rynku. Sprawdź nasz cennik, warunki dostawy i zamów już dziś klej montażowy Tytan Fix2 GT Mini 33g najtaniej na rynku i z szybką dostawą w dowolne miejsce w kraju. 
10045915
3 szt.

Opis

Pojemność
33g
Kolor
Biały
Temperatura użytkowania
-40°C /+90°C
Nowość

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając z tej strony akceptujesz używanie cookies, zgodnie z Twoimi ustawieniami przeglądarki internetowej.